10.05.2023 |
TTTV-Cup |
1 |
5 |
Jürgen Havlicek (MAST1) |
3:0 |
10.05.2023 |
TTTV-Cup |
1 |
5 |
Rudolf Raffeiner (MAST1) |
3:0 |
27.04.2023 |
TTTV-Cup |
1 |
4 |
Robert Fattor (RUM2) |
1:3 |
27.04.2023 |
TTTV-Cup |
1 |
4 |
Tony Von Jutrzenka (RUM2) |
3:1 |
17.01.2023 |
TTTV-Cup |
1 |
3 |
Tobias Lindner (WATT1) |
0:3 |
17.01.2023 |
TTTV-Cup |
1 |
3 |
Lukas Egger (WATT1) |
0:3 |
27.10.2022 |
TTTV-Cup |
1 |
1 |
Wolfgang Trixl (LECH1) |
0:3 |
27.10.2022 |
TTTV-Cup |
1 |
1 |
Ingrid Gruber (LECH1) |
3:1 |
17.03.2023 |
Gebietsklasse Innsbruck/Unterland Frühjahr |
1 |
7 |
Wolfgang Lechner (WATT3) |
2:3 |
17.03.2023 |
Gebietsklasse Innsbruck/Unterland Frühjahr |
1 |
7 |
Christoph Hoppichler (WATT3) |
3:2 |
17.03.2023 |
Gebietsklasse Innsbruck/Unterland Frühjahr |
1 |
7 |
Alexander Krempl (WATT3) |
0:3 |
07.03.2023 |
Gebietsklasse Innsbruck/Unterland Frühjahr |
1 |
6 |
Lutz Becker (JOHN3) |
1:3 |
07.03.2023 |
Gebietsklasse Innsbruck/Unterland Frühjahr |
1 |
6 |
Leo Pendl (JOHN3) |
1:3 |
07.03.2023 |
Gebietsklasse Innsbruck/Unterland Frühjahr |
1 |
6 |
Wolfgang Hautz (JOHN3) |
1:3 |
02.03.2023 |
Gebietsklasse Innsbruck/Unterland Frühjahr |
1 |
5 |
Marlow Pfeiffer (KIRB6) |
1:3 |
02.03.2023 |
Gebietsklasse Innsbruck/Unterland Frühjahr |
1 |
5 |
Walter Spitzer (KIRB6) |
3:2 |
02.03.2023 |
Gebietsklasse Innsbruck/Unterland Frühjahr |
1 |
5 |
Matthias Kirchberger (KIRB6) |
3:1 |
23.02.2023 |
Gebietsklasse Innsbruck/Unterland Frühjahr |
1 |
4 |
Heinz Leitgeb (FULP2) |
0:3 |
23.02.2023 |
Gebietsklasse Innsbruck/Unterland Frühjahr |
1 |
4 |
Karl Troger (FULP2) |
1:3 |
23.02.2023 |
Gebietsklasse Innsbruck/Unterland Frühjahr |
1 |
4 |
Barbara Obernosterer (FULP2) |
1:3 |
03.02.2023 |
Gebietsklasse Innsbruck/Unterland Frühjahr |
1 |
2 |
Goran Raic (SVGT3) |
1:3 |
03.02.2023 |
Gebietsklasse Innsbruck/Unterland Frühjahr |
1 |
2 |
Mario Cech (SVGT3) |
3:2 |
03.02.2023 |
Gebietsklasse Innsbruck/Unterland Frühjahr |
1 |
2 |
Ingo Kalkschmid (SVGT3) |
1:3 |
26.01.2023 |
Gebietsklasse Innsbruck/Unterland Frühjahr |
1 |
1 |
Eric Janke (HALS4) |
3:0 |
26.01.2023 |
Gebietsklasse Innsbruck/Unterland Frühjahr |
1 |
1 |
Ludwig Feneberg (HALS4) |
2:3 |
26.01.2023 |
Gebietsklasse Innsbruck/Unterland Frühjahr |
1 |
1 |
Peter Hagen (HALS4) |
0:3 |
24.11.2022 |
Gebietsklasse Innsbruck/Unterland Herbst |
1 |
9 |
Justin Vlajic (SVGT3) |
0:3 |
24.11.2022 |
Gebietsklasse Innsbruck/Unterland Herbst |
1 |
9 |
Ingo Kalkschmid (SVGT3) |
3:0 |
24.11.2022 |
Gebietsklasse Innsbruck/Unterland Herbst |
1 |
9 |
Mario Cech (SVGT3) |
2:3 |
16.11.2022 |
Gebietsklasse Innsbruck/Unterland Herbst |
1 |
8 |
Clara Kurzthaler (KIRB5) |
3:0 |
16.11.2022 |
Gebietsklasse Innsbruck/Unterland Herbst |
1 |
8 |
Walter Spitzer (KIRB5) |
2:3 |
16.11.2022 |
Gebietsklasse Innsbruck/Unterland Herbst |
1 |
8 |
Matthias Kirchberger (KIRB5) |
1:3 |
04.11.2022 |
Gebietsklasse Innsbruck/Unterland Herbst |
1 |
6 |
Ludwig Feneberg (HALS4) |
0:3 |
04.11.2022 |
Gebietsklasse Innsbruck/Unterland Herbst |
1 |
6 |
Wilhelm Münzer (HALS4) |
1:3 |
04.11.2022 |
Gebietsklasse Innsbruck/Unterland Herbst |
1 |
6 |
Elias Furegato (HALS4) |
0:3 |
20.10.2022 |
Gebietsklasse Innsbruck/Unterland Herbst |
1 |
5 |
Alexander Krempl (WATT3) |
2:3 |
20.10.2022 |
Gebietsklasse Innsbruck/Unterland Herbst |
1 |
5 |
Wolfgang Lechner (WATT3) |
3:0 |
20.10.2022 |
Gebietsklasse Innsbruck/Unterland Herbst |
1 |
5 |
Peter Möllinger (WATT3) |
3:0 |
13.10.2022 |
Gebietsklasse Innsbruck/Unterland Herbst |
1 |
4 |
Lennox Kapfinger (KIRB6) |
3:0 |
13.10.2022 |
Gebietsklasse Innsbruck/Unterland Herbst |
1 |
4 |
Nicolas Stangl (KIRB6) |
2:3 |
13.10.2022 |
Gebietsklasse Innsbruck/Unterland Herbst |
1 |
4 |
Nicola Salzburger (KIRB6) |
0:3 |
07.10.2022 |
Gebietsklasse Innsbruck/Unterland Herbst |
1 |
3 |
Heinz Leitgeb (FULP2) |
2:3 |
07.10.2022 |
Gebietsklasse Innsbruck/Unterland Herbst |
1 |
3 |
Maximilian Peer (FULP2) |
3:0 |
07.10.2022 |
Gebietsklasse Innsbruck/Unterland Herbst |
1 |
3 |
Karl Troger (FULP2) |
0:3 |
05.10.2022 |
Gebietsklasse Innsbruck/Unterland Herbst |
1 |
2 |
Lutz Becker (JOHN3) |
2:3 |
05.10.2022 |
Gebietsklasse Innsbruck/Unterland Herbst |
1 |
2 |
Daniel Bendler (JOHN3) |
0:3 |
05.10.2022 |
Gebietsklasse Innsbruck/Unterland Herbst |
1 |
2 |
Leo Pendl (JOHN3) |
0:3 |
20.09.2022 |
Gebietsklasse Innsbruck/Unterland Herbst |
1 |
1 |
Stefan Bergmann (KIRD2) |
0:3 |
20.09.2022 |
Gebietsklasse Innsbruck/Unterland Herbst |
1 |
1 |
Roberto Izzi (KIRD2) |
3:2 |
20.09.2022 |
Gebietsklasse Innsbruck/Unterland Herbst |
1 |
1 |
Thomas Stank (KIRD2) |
1:3 |