12.05.2023 |
TTTV-Cup |
1 |
5 |
Hansjörg Toll (KRAM1) |
1:3 |
12.05.2023 |
TTTV-Cup |
1 |
5 |
Benjamin Walder (KRAM1) |
1:3 |
05.05.2023 |
TTTV-Cup |
1 |
4 |
Horst Trefalt (INNS1) |
3:2 |
05.05.2023 |
TTTV-Cup |
1 |
4 |
David Pühringer (INNS1) |
0:3 |
15.03.2024 |
Landesliga Meister-Play-Off |
2 |
2 |
Benjamin Walder (KRAM1) |
0:3 |
28.02.2024 |
Landesliga Meister-Play-Off |
1 |
5 |
Michael Mitteregger (SVGT1) |
0:3 |
28.02.2024 |
Landesliga Meister-Play-Off |
1 |
5 |
Stefan Dietrich (SVGT1) |
2:3 |
23.02.2024 |
Landesliga Meister-Play-Off |
1 |
4 |
Kai Schröcker (INNS3) |
3:1 |
23.02.2024 |
Landesliga Meister-Play-Off |
1 |
4 |
David Pühringer (INNS3) |
1:3 |
06.02.2024 |
Landesliga Meister-Play-Off |
1 |
3 |
Samuel Reich (INNS4) |
1:3 |
06.02.2024 |
Landesliga Meister-Play-Off |
1 |
3 |
Jonas Hohenegger (INNS4) |
2:3 |
02.02.2024 |
Landesliga Meister-Play-Off |
1 |
2 |
Hansjörg Toll (KRAM1) |
0:3 |
02.02.2024 |
Landesliga Meister-Play-Off |
1 |
2 |
Bruno Pedrazzani (KRAM1) |
3:0 |
02.02.2024 |
Landesliga Meister-Play-Off |
1 |
2 |
Benjamin Walder (KRAM1) |
1:3 |
25.01.2024 |
Landesliga Meister-Play-Off |
1 |
1 |
Fabian Schlechter (KUST2) |
0:3 |
25.01.2024 |
Landesliga Meister-Play-Off |
1 |
1 |
Konstantin Widauer (KUST2) |
0:3 |
19.01.2024 |
TTTV-Cup |
1 |
3 |
Nicole Ungerhofer (KUST1) |
3:0 |
20.01.2023 |
TTTV-Cup |
1 |
3 |
Michael Enders (SCHZ1) |
3:2 |
20.01.2023 |
TTTV-Cup |
1 |
3 |
Fabian Schlechter (SCHZ1) |
3:2 |
19.01.2024 |
TTTV-Cup |
1 |
3 |
Werner Klöpsch (KUST1) |
3:0 |
12.12.2022 |
TTTV-Cup |
1 |
2 |
Wolfgang Haselwanter (INZI1) |
3:0 |
12.12.2022 |
TTTV-Cup |
1 |
2 |
Nihad Corbo (INZI1) |
3:0 |
04.12.2023 |
Landesliga A Grunddurchgang |
1 |
11 |
Bernhard Pilsz (SVGT1) |
1:3 |
04.12.2023 |
Landesliga A Grunddurchgang |
1 |
11 |
Werner Gunz jun. (SVGT1) |
1:3 |
01.12.2023 |
Landesliga A Grunddurchgang |
1 |
10 |
Bernhard Schmelzer (SCHZ1) |
2:3 |
01.12.2023 |
Landesliga A Grunddurchgang |
1 |
10 |
Michael Enders (SCHZ1) |
2:3 |
01.12.2023 |
Landesliga A Grunddurchgang |
1 |
10 |
Wolfgang Schmarl (SCHZ1) |
3:0 |
24.11.2023 |
Landesliga A Grunddurchgang |
1 |
9 |
Denis Bayer (JENB1) |
3:2 |
24.11.2023 |
Landesliga A Grunddurchgang |
1 |
9 |
Peter Schulteis (JENB1) |
0:3 |
16.11.2023 |
Landesliga A Grunddurchgang |
1 |
8 |
Markus Dabernig (WOHO2) |
0:3 |
16.11.2023 |
Landesliga A Grunddurchgang |
1 |
8 |
Peter Schrattenthaler (WOHO2) |
3:0 |
16.11.2023 |
Landesliga A Grunddurchgang |
1 |
8 |
Martin Kronbichler (WOHO2) |
3:2 |
10.11.2023 |
Landesliga A Grunddurchgang |
1 |
7 |
Jonas Hohenegger (INNS4) |
3:0 |
10.11.2023 |
Landesliga A Grunddurchgang |
1 |
7 |
Samuel Reich (INNS4) |
3:1 |
10.11.2023 |
Landesliga A Grunddurchgang |
1 |
7 |
Horst Trefalt (INNS4) |
3:2 |
03.11.2023 |
Landesliga A Grunddurchgang |
1 |
6 |
Christian Siegele (LAMI1) |
0:3 |
03.11.2023 |
Landesliga A Grunddurchgang |
1 |
6 |
Lukas Carrer (LAMI1) |
3:2 |
03.11.2023 |
Landesliga A Grunddurchgang |
1 |
6 |
Simon Lechleitner (LAMI1) |
2:3 |
20.10.2023 |
Landesliga A Grunddurchgang |
1 |
5 |
Fabian Schlechter (KUST2) |
0:3 |
20.10.2023 |
Landesliga A Grunddurchgang |
1 |
5 |
Konstantin Widauer (KUST2) |
1:3 |
13.10.2023 |
Landesliga A Grunddurchgang |
1 |
4 |
Benjamin Walder (KRAM1) |
1:3 |
13.10.2023 |
Landesliga A Grunddurchgang |
1 |
4 |
Bruno Pedrazzani (KRAM1) |
3:0 |
06.10.2023 |
Landesliga A Grunddurchgang |
1 |
3 |
David Pühringer (INNS3) |
1:3 |
06.10.2023 |
Landesliga A Grunddurchgang |
1 |
3 |
Matthias Budin (INNS3) |
0:3 |
26.09.2023 |
Landesliga A Grunddurchgang |
1 |
2 |
Patric Gruber (WOHO1) |
0:3 |
26.09.2023 |
Landesliga A Grunddurchgang |
1 |
2 |
Alexander Mayrhofer (WOHO1) |
0:3 |
26.09.2023 |
Landesliga A Grunddurchgang |
1 |
2 |
Jürgen Schaubmair (WOHO1) |
3:1 |
01.11.2023 |
Landesliga A Grunddurchgang |
1 |
1 |
Martina Kapfinger (KIRB1) |
3:2 |
01.11.2023 |
Landesliga A Grunddurchgang |
1 |
1 |
Manfred Pfluger (KIRB1) |
1:3 |
01.11.2023 |
Landesliga A Grunddurchgang |
1 |
1 |
Teresa Oppelz (KIRB1) |
2:3 |