03.04.2024 |
201 Landesklasse Nord-Ost |
2 |
9 |
Denys Kolodii (BIES4) |
1:3 |
03.04.2024 |
201 Landesklasse Nord-Ost |
2 |
9 |
Johannes Reitetschläger (BIES4) |
1:3 |
22.03.2024 |
201 Landesklasse Nord-Ost |
2 |
8 |
Stefan Rapp (FROB2) |
0:3 |
22.03.2024 |
201 Landesklasse Nord-Ost |
2 |
8 |
Dominik Ecker (FROB2) |
2:3 |
22.03.2024 |
201 Landesklasse Nord-Ost |
2 |
8 |
Felix Grurl (FROB2) |
3:2 |
15.03.2024 |
201 Landesklasse Nord-Ost |
2 |
7 |
Lukas Gerhard Bleimer (SGGK1) |
3:2 |
15.03.2024 |
201 Landesklasse Nord-Ost |
2 |
7 |
Rudolf Lumetsberger (SGGK1) |
3:2 |
15.03.2024 |
201 Landesklasse Nord-Ost |
2 |
7 |
Mario Lumetsberger (SGGK1) |
0:3 |
04.03.2024 |
201 Landesklasse Nord-Ost |
2 |
6 |
Andreas Kaltenböck (OTTH1) |
0:3 |
04.03.2024 |
201 Landesklasse Nord-Ost |
2 |
6 |
Clemens Kaimberger (OTTH1) |
0:3 |
01.03.2024 |
201 Landesklasse Nord-Ost |
2 |
5 |
Gilbert Kagerer (WRTA1) |
3:0 |
01.03.2024 |
201 Landesklasse Nord-Ost |
2 |
5 |
Thomas Pilgerstorfer (WRTA1) |
1:3 |
12.02.2024 |
201 Landesklasse Nord-Ost |
2 |
4 |
Michael Pumberger (ERNS1) |
3:2 |
12.02.2024 |
201 Landesklasse Nord-Ost |
2 |
4 |
Kurt Freudenthaler (ERNS1) |
2:3 |
12.02.2024 |
201 Landesklasse Nord-Ost |
2 |
4 |
Lukas Forster (ERNS1) |
2:3 |
08.02.2024 |
201 Landesklasse Nord-Ost |
2 |
3 |
Andreas Tenhalter (SGSS1) |
0:3 |
08.02.2024 |
201 Landesklasse Nord-Ost |
2 |
3 |
Gabriel Fesel (SGSS1) |
3:0 |
08.02.2024 |
201 Landesklasse Nord-Ost |
2 |
3 |
Alexander Kroiss (SGSS1) |
3:0 |
02.02.2024 |
201 Landesklasse Nord-Ost |
2 |
2 |
Christoph Kartusch (SGGP2) |
2:3 |
02.02.2024 |
201 Landesklasse Nord-Ost |
2 |
2 |
Egon Kagerer (SGGP2) |
2:3 |
02.02.2024 |
201 Landesklasse Nord-Ost |
2 |
2 |
Thomas Torggler (SGGP2) |
1:3 |
25.01.2024 |
201 Landesklasse Nord-Ost |
2 |
1 |
Christoph Novak (SGNM1) |
0:3 |
25.01.2024 |
201 Landesklasse Nord-Ost |
2 |
1 |
Bernhard Pretscher (SGNM1) |
2:3 |
25.01.2024 |
201 Landesklasse Nord-Ost |
2 |
1 |
Gerold Pollesböck (SGNM1) |
3:2 |
30.11.2023 |
201 Landesklasse Nord-Ost |
1 |
7 |
Johannes Fürnhammer (SGGK1) |
0:3 |
30.11.2023 |
201 Landesklasse Nord-Ost |
1 |
7 |
Lukas Gerhard Bleimer (SGGK1) |
3:0 |
24.11.2023 |
201 Landesklasse Nord-Ost |
1 |
6 |
Markus Palmi (OTTH1) |
1:3 |
24.11.2023 |
201 Landesklasse Nord-Ost |
1 |
6 |
Christoph Schlager (OTTH1) |
0:3 |
15.11.2023 |
201 Landesklasse Nord-Ost |
1 |
5 |
Max Schmid (WRTA1) |
3:0 |
15.11.2023 |
201 Landesklasse Nord-Ost |
1 |
5 |
Gilbert Kagerer (WRTA1) |
1:3 |
09.11.2023 |
201 Landesklasse Nord-Ost |
1 |
4 |
Lukas Forster (ERNS1) |
3:2 |
09.11.2023 |
201 Landesklasse Nord-Ost |
1 |
4 |
Thomas Wandrak (ERNS1) |
3:2 |
09.11.2023 |
201 Landesklasse Nord-Ost |
1 |
4 |
Kurt Freudenthaler (ERNS1) |
3:1 |
17.10.2023 |
201 Landesklasse Nord-Ost |
1 |
3 |
Andreas Tenhalter (SGSS1) |
3:2 |
17.10.2023 |
201 Landesklasse Nord-Ost |
1 |
3 |
Alexander Kroiss (SGSS1) |
1:3 |
10.10.2023 |
201 Landesklasse Nord-Ost |
1 |
2 |
Egon Kagerer (SGGP2) |
1:3 |
10.10.2023 |
201 Landesklasse Nord-Ost |
1 |
2 |
Thomas Torggler (SGGP2) |
0:3 |
10.10.2023 |
201 Landesklasse Nord-Ost |
1 |
2 |
Michael Robeischl (SGGP2) |
1:3 |
06.10.2023 |
201 Landesklasse Nord-Ost |
1 |
1 |
Christoph Novak (SGNM1) |
3:2 |
06.10.2023 |
201 Landesklasse Nord-Ost |
1 |
1 |
Bernhard Pretscher (SGNM1) |
2:3 |
06.10.2023 |
201 Landesklasse Nord-Ost |
1 |
1 |
Martha Hansen (SGNM1) |
3:1 |
28.03.2023 |
241 Landesklasse Süd-West |
2 |
9 |
Christian Butz (VORD4) |
3:2 |
28.03.2023 |
241 Landesklasse Süd-West |
2 |
9 |
Gerhard Kolnberger (VORD4) |
3:0 |
24.03.2023 |
241 Landesklasse Süd-West |
2 |
8 |
Robert Schauer (WAIZ2) |
3:0 |
24.03.2023 |
241 Landesklasse Süd-West |
2 |
8 |
Mathias Humer (WAIZ2) |
0:3 |
24.03.2023 |
241 Landesklasse Süd-West |
2 |
8 |
Hans Peter Hackl (WAIZ2) |
0:3 |
17.03.2023 |
241 Landesklasse Süd-West |
2 |
7 |
Dennis Kaltenbrunner (WRTB1) |
3:2 |
17.03.2023 |
241 Landesklasse Süd-West |
2 |
7 |
Sebastian Steiner (WRTB1) |
3:2 |
17.03.2023 |
241 Landesklasse Süd-West |
2 |
7 |
Gerhard Huemer (WRTB1) |
0:3 |
06.03.2023 |
241 Landesklasse Süd-West |
2 |
6 |
Stefan Hangler (METT1) |
3:2 |