20.03.2024 |
241 Landesklasse Süd-West |
2 |
8 |
Wolfgang Huber (EBSW1) |
3:1 |
12.03.2024 |
241 Landesklasse Süd-West |
2 |
7 |
Daniel Grad (VORD3) |
3:0 |
12.03.2024 |
241 Landesklasse Süd-West |
2 |
7 |
Bernhard Wagner (VORD3) |
3:0 |
12.03.2024 |
241 Landesklasse Süd-West |
2 |
7 |
Christian Butz (VORD3) |
0:3 |
08.03.2024 |
241 Landesklasse Süd-West |
2 |
6 |
Maximilian Raffelsberger (DEBR1) |
3:1 |
08.03.2024 |
241 Landesklasse Süd-West |
2 |
6 |
Wilhelm Enichlmayr (DEBR1) |
3:2 |
08.03.2024 |
241 Landesklasse Süd-West |
2 |
6 |
Johannes Ohrlinger (DEBR1) |
2:3 |
27.02.2024 |
241 Landesklasse Süd-West |
2 |
5 |
Ivan Lucic (BACH1) |
2:3 |
27.02.2024 |
241 Landesklasse Süd-West |
2 |
5 |
Elias Greifeneder (BACH1) |
3:0 |
27.02.2024 |
241 Landesklasse Süd-West |
2 |
5 |
Benjamin Bian (BACH1) |
3:0 |
16.02.2024 |
241 Landesklasse Süd-West |
2 |
4 |
Peter Prielinger (PETT2) |
3:2 |
16.02.2024 |
241 Landesklasse Süd-West |
2 |
4 |
Tomas Tengl (PETT2) |
3:1 |
16.02.2024 |
241 Landesklasse Süd-West |
2 |
4 |
Martin Malesardi (PETT2) |
3:0 |
06.02.2024 |
241 Landesklasse Süd-West |
2 |
3 |
Alexander Obrenovic (PFAN1) |
3:0 |
06.02.2024 |
241 Landesklasse Süd-West |
2 |
3 |
Stefan Buchmayr (PFAN1) |
3:0 |
06.02.2024 |
241 Landesklasse Süd-West |
2 |
3 |
Christian Höllwerth (PFAN1) |
3:1 |
02.02.2024 |
241 Landesklasse Süd-West |
2 |
2 |
David Meixner (OSTM1) |
3:0 |
02.02.2024 |
241 Landesklasse Süd-West |
2 |
2 |
Bernhard Lindner (OSTM1) |
1:3 |
02.02.2024 |
241 Landesklasse Süd-West |
2 |
2 |
Hanspeter Widl (OSTM1) |
0:3 |
23.01.2024 |
241 Landesklasse Süd-West |
2 |
1 |
Karl Windischbauer (RITR2) |
3:1 |
23.01.2024 |
241 Landesklasse Süd-West |
2 |
1 |
Florian Eder (RITR2) |
3:0 |
12.12.2023 |
241 Landesklasse Süd-West |
1 |
9 |
Hoang Anh Tran (FROB3) |
3:0 |
12.12.2023 |
241 Landesklasse Süd-West |
1 |
9 |
Matthias Knoblauch (FROB3) |
3:0 |
06.12.2023 |
241 Landesklasse Süd-West |
1 |
8 |
Johann Weiss (EBSW1) |
1:3 |
06.12.2023 |
241 Landesklasse Süd-West |
1 |
8 |
Jonas Mayr (EBSW1) |
2:3 |
28.11.2023 |
241 Landesklasse Süd-West |
1 |
7 |
Christian Butz (VORD3) |
3:2 |
28.11.2023 |
241 Landesklasse Süd-West |
1 |
7 |
Daniel Grad (VORD3) |
3:2 |
28.11.2023 |
241 Landesklasse Süd-West |
1 |
7 |
Mario Koller (VORD3) |
2:3 |
24.11.2023 |
241 Landesklasse Süd-West |
1 |
6 |
Maximilian Raffelsberger (DEBR1) |
3:1 |
24.11.2023 |
241 Landesklasse Süd-West |
1 |
6 |
Hannes Ohrlinger (DEBR1) |
3:0 |
17.11.2023 |
241 Landesklasse Süd-West |
1 |
5 |
Benjamin Bian (BACH1) |
0:3 |
17.11.2023 |
241 Landesklasse Süd-West |
1 |
5 |
Elias Greifeneder (BACH1) |
2:3 |
10.11.2023 |
241 Landesklasse Süd-West |
1 |
4 |
Peter Prielinger (PETT2) |
3:0 |
10.11.2023 |
241 Landesklasse Süd-West |
1 |
4 |
Franz Kobler (PETT2) |
3:0 |
20.10.2023 |
241 Landesklasse Süd-West |
1 |
3 |
Christian Höllwerth (PFAN1) |
3:1 |
20.10.2023 |
241 Landesklasse Süd-West |
1 |
3 |
Stefan Buchmayr (PFAN1) |
3:1 |
20.10.2023 |
241 Landesklasse Süd-West |
1 |
3 |
Alexander Höllwerth (PFAN1) |
2:3 |
10.10.2023 |
241 Landesklasse Süd-West |
1 |
2 |
Alexander Eichhorn (OSTM1) |
3:0 |
10.10.2023 |
241 Landesklasse Süd-West |
1 |
2 |
Hanspeter Widl (OSTM1) |
0:3 |
10.10.2023 |
241 Landesklasse Süd-West |
1 |
2 |
Bernhard Lindner (OSTM1) |
1:3 |
05.10.2023 |
241 Landesklasse Süd-West |
1 |
1 |
Stefan Schedlberger (RITR2) |
3:0 |
05.10.2023 |
241 Landesklasse Süd-West |
1 |
1 |
Thomas Waibel (RITR2) |
3:0 |
31.03.2023 |
241 Landesklasse Süd-West |
2 |
9 |
Heinrich Rampetsreiter (RITR2) |
3:1 |
31.03.2023 |
241 Landesklasse Süd-West |
2 |
9 |
Jakob Ortner (RITR2) |
3:0 |
22.03.2023 |
241 Landesklasse Süd-West |
2 |
8 |
Bernhard Girlinger (EBSW1) |
0:3 |
22.03.2023 |
241 Landesklasse Süd-West |
2 |
8 |
Josef Lughofer (EBSW1) |
3:0 |
22.03.2023 |
241 Landesklasse Süd-West |
2 |
8 |
Robert Bleckenwegner (EBSW1) |
3:2 |
17.03.2023 |
241 Landesklasse Süd-West |
2 |
7 |
Antonio Copic (FRIE1) |
0:3 |
17.03.2023 |
241 Landesklasse Süd-West |
2 |
7 |
Rainer Rausch (FRIE1) |
0:3 |
10.03.2023 |
241 Landesklasse Süd-West |
2 |
6 |
Johannes Ohrlinger (DEBR1) |
3:2 |