05.04.2024 |
101 Landesliga Nord-Ost |
2 |
9 |
Evelyn Stöttinger (RIED1) |
3:0 |
19.03.2024 |
101 Landesliga Nord-Ost |
2 |
8 |
Lukas Sonnleitner (FREI1) |
1:3 |
19.03.2024 |
101 Landesliga Nord-Ost |
2 |
8 |
Pavel Jasek (FREI1) |
2:3 |
11.03.2024 |
101 Landesliga Nord-Ost |
2 |
7 |
Peter Leisch (DUFO1) |
3:2 |
11.03.2024 |
101 Landesliga Nord-Ost |
2 |
7 |
Michael Angerbauer (DUFO1) |
3:2 |
06.03.2024 |
421 RK Linz Umg. / MV Ost |
2 |
6 |
Lukas Schütz (ALBD3) |
3:0 |
06.03.2024 |
421 RK Linz Umg. / MV Ost |
2 |
6 |
Philipp Reisinger (ALBD3) |
3:0 |
06.03.2024 |
421 RK Linz Umg. / MV Ost |
2 |
6 |
David Kopatsch (ALBD3) |
3:0 |
26.02.2024 |
101 Landesliga Nord-Ost |
2 |
5 |
Markus König (DIET1) |
3:0 |
26.02.2024 |
101 Landesliga Nord-Ost |
2 |
5 |
Oliver Seki (DIET1) |
1:3 |
26.02.2024 |
101 Landesliga Nord-Ost |
2 |
5 |
Bernhard Doppelbauer (DIET1) |
0:3 |
16.02.2024 |
421 RK Linz Umg. / MV Ost |
2 |
4 |
Tobias Feilmayr (ALHL1) |
3:0 |
16.02.2024 |
421 RK Linz Umg. / MV Ost |
2 |
4 |
Franz Wurm (ALHL1) |
3:1 |
09.02.2024 |
101 Landesliga Nord-Ost |
2 |
3 |
Tobias Brandstetter (VÖLI2) |
2:3 |
09.02.2024 |
101 Landesliga Nord-Ost |
2 |
3 |
Elena Schinko (VÖLI2) |
3:2 |
09.02.2024 |
101 Landesliga Nord-Ost |
2 |
3 |
Pavel Krlin (VÖLI2) |
1:3 |
02.02.2024 |
421 RK Linz Umg. / MV Ost |
2 |
2 |
Richard Haidinger (SGKA1) |
3:0 |
02.02.2024 |
421 RK Linz Umg. / MV Ost |
2 |
2 |
Andreas Wögerbauer (SGKA1) |
3:2 |
02.02.2024 |
421 RK Linz Umg. / MV Ost |
2 |
2 |
Wolfgang Achleitner (SGKA1) |
3:0 |
26.01.2024 |
101 Landesliga Nord-Ost |
2 |
1 |
Georg Mayrhauser (ASTR1) |
0:3 |
26.01.2024 |
101 Landesliga Nord-Ost |
2 |
1 |
Rainer Jachim (ASTR1) |
2:3 |
15.12.2023 |
101 Landesliga Nord-Ost |
1 |
9 |
Celine Panholzer (RIED1) |
0:3 |
15.12.2023 |
101 Landesliga Nord-Ost |
1 |
9 |
Stefan Freuinger (RIED1) |
0:3 |
04.12.2023 |
101 Landesliga Nord-Ost |
1 |
8 |
Lukas Sonnleitner (FREI1) |
0:3 |
04.12.2023 |
101 Landesliga Nord-Ost |
1 |
8 |
Pavel Jasek (FREI1) |
0:3 |
29.11.2023 |
421 RK Linz Umg. / MV Ost |
1 |
7 |
Peter Raffetzeder (SWER1) |
3:1 |
29.11.2023 |
421 RK Linz Umg. / MV Ost |
1 |
7 |
Daniel Erhart (SWER1) |
3:0 |
29.11.2023 |
421 RK Linz Umg. / MV Ost |
1 |
7 |
Eugen König (SWER1) |
3:0 |
20.11.2023 |
101 Landesliga Nord-Ost |
1 |
6 |
Stefan Haidl (NETT1) |
0:3 |
20.11.2023 |
101 Landesliga Nord-Ost |
1 |
6 |
Christian Groffner (NETT1) |
3:0 |
16.11.2023 |
421 RK Linz Umg. / MV Ost |
1 |
5 |
Gottfried Kletzmair (SGGP3) |
3:0 |
16.11.2023 |
421 RK Linz Umg. / MV Ost |
1 |
5 |
Thomas Torggler (SGGP3) |
3:0 |
16.11.2023 |
421 RK Linz Umg. / MV Ost |
1 |
5 |
Nikolaus Wasner (SGGP3) |
3:0 |
08.11.2023 |
421 RK Linz Umg. / MV Ost |
1 |
4 |
Stefan Neumüller (ALHL1) |
3:0 |
08.11.2023 |
421 RK Linz Umg. / MV Ost |
1 |
4 |
Florian Tischberger (ALHL1) |
3:0 |
20.10.2023 |
421 RK Linz Umg. / MV Ost |
1 |
3 |
HansJörg Berger (AUDO1) |
3:1 |
20.10.2023 |
421 RK Linz Umg. / MV Ost |
1 |
3 |
Lukas Berger (AUDO1) |
3:0 |
20.10.2023 |
421 RK Linz Umg. / MV Ost |
1 |
3 |
Dietmar Haider (AUDO1) |
3:0 |
11.10.2023 |
421 RK Linz Umg. / MV Ost |
1 |
2 |
Johannes Auböck (SGKA1) |
3:0 |
11.10.2023 |
421 RK Linz Umg. / MV Ost |
1 |
2 |
Christian Mayrhofer (SGKA1) |
3:0 |
06.10.2023 |
421 RK Linz Umg. / MV Ost |
1 |
1 |
Bernhard Thürridl (RIED2) |
3:0 |
06.10.2023 |
421 RK Linz Umg. / MV Ost |
1 |
1 |
Johannes Simon Peterseil (RIED2) |
3:0 |
06.10.2023 |
421 RK Linz Umg. / MV Ost |
1 |
1 |
Clemens Luger (RIED2) |
3:0 |
24.03.2023 |
201 Landesklasse Nord-Ost |
2 |
8 |
Werner Sandner (FREI1) |
0:3 |
24.03.2023 |
201 Landesklasse Nord-Ost |
2 |
8 |
Lukas Sonnleitner (FREI1) |
1:3 |
17.03.2023 |
201 Landesklasse Nord-Ost |
2 |
7 |
Martin Undesser (WRTA1) |
3:0 |
17.03.2023 |
201 Landesklasse Nord-Ost |
2 |
7 |
Lukas Scharsinger (WRTA1) |
2:3 |
17.03.2023 |
201 Landesklasse Nord-Ost |
2 |
7 |
Thomas Pilgerstorfer (WRTA1) |
0:3 |
06.03.2023 |
201 Landesklasse Nord-Ost |
2 |
6 |
Kurt Freudenthaler (ERNS1) |
3:0 |
06.03.2023 |
201 Landesklasse Nord-Ost |
2 |
6 |
Lukas Forster (ERNS1) |
3:1 |