27.04.2024 |
1. Klasse Nordost |
2 |
9 |
Christian Haberl (LGW4) |
3:1 |
24.04.2024 |
1. Klasse Nordost |
2 |
8 |
Erwin Meixner (SUF2) |
0:3 |
27.04.2024 |
1. Klasse Nordost |
2 |
7 |
Harro Thurner (LEO9) |
1:3 |
27.04.2024 |
1. Klasse Nordost |
2 |
9 |
Manuel Swoboda (LGW4) |
0:3 |
27.04.2024 |
1. Klasse Nordost |
2 |
7 |
Jürgen Leitgeb (LEO9) |
3:1 |
24.04.2024 |
1. Klasse Nordost |
2 |
8 |
Josef Lehofer (SUF2) |
1:3 |
16.03.2024 |
1. Klasse Nordost |
2 |
6 |
Martin Kölber (FDO1) |
0:3 |
16.03.2024 |
1. Klasse Nordost |
2 |
4 |
Wolfgang Josef Kerschenbauer (MIDO2) |
0:3 |
16.03.2024 |
1. Klasse Nordost |
2 |
6 |
Norbert Matzer (FDO1) |
2:3 |
16.03.2024 |
1. Klasse Nordost |
2 |
4 |
Konrad Hölbling (MIDO2) |
3:0 |
27.01.2024 |
1. Klasse Nordost |
2 |
2 |
Paul Pop (KAPF7) |
0:3 |
27.01.2024 |
1. Klasse Nordost |
2 |
1 |
Lukas Hufnagl (LEO8) |
3:0 |
27.01.2024 |
1. Klasse Nordost |
2 |
2 |
Andreas Stix (KAPF7) |
3:0 |
27.01.2024 |
1. Klasse Nordost |
2 |
3 |
Helmut Teubenbacher (KAPF6) |
1:3 |
27.01.2024 |
1. Klasse Nordost |
2 |
2 |
Evgueni Guentchev (KAPF7) |
1:3 |
27.01.2024 |
1. Klasse Nordost |
2 |
3 |
Ehrenfried Weghofer (KAPF6) |
0:3 |
27.01.2024 |
1. Klasse Nordost |
2 |
1 |
Daniel Reifgraber (LEO8) |
0:3 |
16.12.2023 |
1. Klasse Nordost |
1 |
9 |
Christian Haberl (LGW4) |
3:2 |
16.12.2023 |
1. Klasse Nordost |
1 |
8 |
Erwin Meixner (SUF2) |
1:3 |
16.12.2023 |
1. Klasse Nordost |
1 |
7 |
Alexander Schantl (LEO9) |
1:3 |
16.12.2023 |
1. Klasse Nordost |
1 |
9 |
Heinrich Präsent (LGW4) |
3:0 |
16.12.2023 |
1. Klasse Nordost |
1 |
8 |
Franz Reindl (SUF2) |
0:3 |
16.12.2023 |
1. Klasse Nordost |
1 |
9 |
Andreas Jungwirt (LGW4) |
3:2 |
16.12.2023 |
1. Klasse Nordost |
1 |
7 |
Karl Müller (LEO9) |
3:1 |
18.11.2023 |
1. Klasse Nordost |
1 |
6 |
Manuel Lenz (FDO1) |
2:3 |
18.11.2023 |
1. Klasse Nordost |
1 |
4 |
Wolfgang Josef Kerschenbauer (MIDO2) |
1:3 |
18.11.2023 |
1. Klasse Nordost |
1 |
6 |
Horst Kochauf (FDO1) |
3:0 |
18.11.2023 |
1. Klasse Nordost |
1 |
4 |
Gabor Gallo (MIDO2) |
1:3 |
18.11.2023 |
1. Klasse Nordost |
1 |
6 |
Konrad Schloffer (FDO1) |
0:3 |
18.11.2023 |
1. Klasse Nordost |
1 |
4 |
Christian Schrittwieser (MIDO2) |
3:1 |
14.10.2023 |
1. Klasse Nordost |
1 |
1 |
Jan Bader (LEO8) |
3:1 |
14.10.2023 |
1. Klasse Nordost |
1 |
3 |
Sigurd Schmaranzer (KAPF6) |
2:3 |
14.10.2023 |
1. Klasse Nordost |
1 |
2 |
Rupert Wrobel (KAPF7) |
2:3 |
14.10.2023 |
1. Klasse Nordost |
1 |
1 |
Daniel Reifgraber (LEO8) |
0:3 |
14.10.2023 |
1. Klasse Nordost |
1 |
3 |
Helmut Teubenbacher (KAPF6) |
1:3 |
14.10.2023 |
1. Klasse Nordost |
1 |
2 |
Elisabeth Schöttner (KAPF7) |
3:2 |
20.05.2023 |
1. Klasse Nordost |
2 |
8 |
Manuel Lenz (FDO1) |
0:3 |
20.05.2023 |
1. Klasse Nordost |
2 |
9 |
Benjamin Hinger (LEO7) |
3:2 |
05.05.2023 |
1. Klasse Nordost |
2 |
7 |
Gabor Gallo (MIDO2) |
2:3 |
20.05.2023 |
1. Klasse Nordost |
2 |
8 |
Norbert Matzer (FDO1) |
3:1 |
20.05.2023 |
1. Klasse Nordost |
2 |
9 |
Daniel Reifgraber (LEO7) |
0:3 |
05.05.2023 |
1. Klasse Nordost |
2 |
7 |
Wolfgang Josef Kerschenbauer (MIDO2) |
2:3 |
16.04.2023 |
1. Klasse Nordost |
2 |
5 |
Paul Pop (KAPF9) |
0:3 |
16.04.2023 |
1. Klasse Nordost |
2 |
6 |
Helmut Teubenbacher (KAPF8) |
2:3 |
16.04.2023 |
1. Klasse Nordost |
2 |
5 |
Robert Graßegger (KAPF9) |
3:0 |
16.04.2023 |
1. Klasse Nordost |
2 |
6 |
Ehrenfried Weghofer (KAPF8) |
0:3 |
16.04.2023 |
1. Klasse Nordost |
2 |
5 |
Elisabeth Schöttner (KAPF9) |
3:1 |
18.03.2023 |
1. Klasse Nordost |
2 |
2 |
Tomislav Somodi (LGW3) |
0:3 |
18.03.2023 |
1. Klasse Nordost |
2 |
1 |
Harro Thurner (LEO8) |
0:3 |
18.03.2023 |
1. Klasse Nordost |
2 |
3 |
Andreas Grabenbauer (SUF2) |
0:3 |