15.04.2024 |
2. Landesliga |
2 |
8 |
Attila Ràtfai (SKFL3) |
1:3 |
15.04.2024 |
2. Landesliga |
2 |
8 |
Bela Csomor (SKFL3) |
0:3 |
15.04.2024 |
2. Landesliga |
2 |
8 |
Michael Rothschädl (SKFL3) |
0:3 |
19.01.2024 |
2. Landesliga |
2 |
7 |
Georg Schwarzmann (POLI1) |
3:2 |
15.03.2024 |
2. Landesliga |
2 |
6 |
Andreas Stephan (KAI1) |
0:3 |
15.03.2024 |
2. Landesliga |
2 |
6 |
Thomas Knickrehm (KAI1) |
0:3 |
15.03.2024 |
2. Landesliga |
2 |
6 |
Farid Farajpoory (KAI1) |
3:1 |
20.03.2024 |
2. Landesliga |
2 |
5 |
Sophie Schuster (LSV2) |
0:3 |
20.03.2024 |
2. Landesliga |
2 |
5 |
Daniel Gschanes (LSV2) |
0:3 |
11.01.2024 |
2. Landesliga |
2 |
3 |
Lukas Zamarin-Scholz (KONT3) |
0:3 |
11.01.2024 |
2. Landesliga |
2 |
3 |
Philipp Thoma (KONT3) |
1:3 |
14.12.2023 |
2. Landesliga |
1 |
9 |
Matthias Riedler (LENZ2) |
2:3 |
14.12.2023 |
2. Landesliga |
1 |
9 |
Ion Saidac (LENZ2) |
1:3 |
14.12.2023 |
2. Landesliga |
1 |
9 |
Oliver Kolbert (LENZ2) |
0:3 |
14.09.2023 |
2. Landesliga |
1 |
7 |
Stefan Lang (POLI1) |
1:3 |
14.09.2023 |
2. Landesliga |
1 |
7 |
Michael Bohrn (POLI1) |
1:3 |
14.09.2023 |
2. Landesliga |
1 |
7 |
Georg Schwarzmann (POLI1) |
3:1 |
09.11.2023 |
2. Landesliga |
1 |
6 |
Bernhard Teyral (KAI1) |
3:2 |
09.11.2023 |
2. Landesliga |
1 |
6 |
Thomas Knickrehm (KAI1) |
1:3 |
09.11.2023 |
2. Landesliga |
1 |
6 |
Farid Farajpoory (KAI1) |
1:3 |
18.10.2023 |
2. Landesliga |
1 |
4 |
Jannis Körner (WILI1) |
1:3 |
18.10.2023 |
2. Landesliga |
1 |
4 |
Cheng Rui Li (WILI1) |
3:0 |
18.10.2023 |
2. Landesliga |
1 |
4 |
Christian Hernach (WILI1) |
3:1 |
05.10.2023 |
2. Landesliga |
1 |
3 |
Peter Fox (KONT3) |
3:1 |
05.10.2023 |
2. Landesliga |
1 |
3 |
Philipp Thoma (KONT3) |
3:0 |
05.10.2023 |
2. Landesliga |
1 |
3 |
Lukas Zamarin-Scholz (KONT3) |
0:3 |
29.09.2023 |
2. Landesliga |
1 |
2 |
Gerald Gschanes (DOEB1) |
0:3 |
29.09.2023 |
2. Landesliga |
1 |
2 |
Samuel Annerl (DOEB1) |
3:1 |
10.10.2023 |
2. Landesliga |
1 |
1 |
Vinzenz Schrödl (MAR1) |
3:0 |
10.10.2023 |
2. Landesliga |
1 |
1 |
Lorenz Schrödl (MAR1) |
0:3 |
21.04.2023 |
2. Landesliga |
2 |
10 |
Lukas Koszik (SGML3) |
0:3 |
21.04.2023 |
2. Landesliga |
2 |
10 |
Matthias Riedler (SGML3) |
0:3 |
21.04.2023 |
2. Landesliga |
2 |
10 |
Tobias Koszik (SGML3) |
0:3 |
28.03.2023 |
2. Landesliga |
2 |
9 |
Ugljesa Lukic (OLYM1) |
0:3 |
28.03.2023 |
2. Landesliga |
2 |
9 |
Denes Paal (OLYM1) |
1:3 |
28.03.2023 |
2. Landesliga |
2 |
9 |
Ilja Davidov (OLYM1) |
2:3 |
23.03.2023 |
2. Landesliga |
2 |
8 |
Erwin Stürmer (WPAE3) |
1:3 |
23.03.2023 |
2. Landesliga |
2 |
8 |
Marcin Gibala (WPAE3) |
1:3 |
23.03.2023 |
2. Landesliga |
2 |
8 |
Hassan Ghanem (WPAE3) |
1:3 |
16.03.2023 |
2. Landesliga |
2 |
7 |
Lukas Zamarin-Scholz (KONT2) |
1:3 |
16.03.2023 |
2. Landesliga |
2 |
7 |
Christian Ammer (KONT2) |
3:2 |
16.03.2023 |
2. Landesliga |
2 |
7 |
Timo Wahl (KONT2) |
1:3 |
24.02.2023 |
2. Landesliga |
2 |
5 |
Laurin Groier (SKFL3) |
3:2 |
16.02.2023 |
2. Landesliga |
2 |
4 |
Walter Heimberger (KORN2) |
2:3 |
16.02.2023 |
2. Landesliga |
2 |
4 |
Philipp Heimberger (KORN2) |
1:3 |
02.02.2023 |
2. Landesliga |
2 |
3 |
Christian Lechner (WILI1) |
0:3 |
02.02.2023 |
2. Landesliga |
2 |
3 |
Yuchen Cai (WILI1) |
3:0 |
26.01.2023 |
2. Landesliga |
2 |
1 |
Michael Rothschädl (SKFL4) |
0:3 |
26.01.2023 |
2. Landesliga |
2 |
1 |
Florian Kellner (SKFL4) |
3:0 |
26.01.2023 |
2. Landesliga |
2 |
1 |
Manuel Fischer (SKFL4) |
0:3 |