15.04.2024 |
Unterliga |
2 |
11 |
Christoph Müller (SGMS2) |
3:0 |
15.04.2024 |
Unterliga |
2 |
11 |
Stefan Aschenwald (SGMS2) |
1:3 |
15.04.2024 |
Unterliga |
2 |
11 |
Florian Malle (SGMS2) |
1:3 |
11.04.2024 |
Unterliga |
2 |
10 |
Marie Waltl-Dobernik (DSFE2) |
3:0 |
11.04.2024 |
Unterliga |
2 |
10 |
Paolo Stibiel (DSFE2) |
3:2 |
04.04.2024 |
1. Klasse Ost |
2 |
9 |
Gerhard Hafner (GURN2) |
3:0 |
04.04.2024 |
1. Klasse Ost |
2 |
9 |
Raphael Unterweger (GURN2) |
2:3 |
04.04.2024 |
1. Klasse Ost |
2 |
9 |
Peter Koch (GURN2) |
2:3 |
22.03.2024 |
1. Klasse Ost |
2 |
8 |
Klaus Liesnig (HEGE2) |
3:0 |
22.03.2024 |
1. Klasse Ost |
2 |
8 |
Gerhard Matschek (HEGE2) |
3:1 |
22.03.2024 |
1. Klasse Ost |
2 |
8 |
Sabrina Pototschnig (HEGE2) |
3:1 |
14.03.2024 |
1. Klasse Ost |
2 |
7 |
Gerhard Starzacher (BRÜK) |
3:2 |
14.03.2024 |
1. Klasse Ost |
2 |
7 |
Thomas Korba (BRÜK) |
3:0 |
14.03.2024 |
1. Klasse Ost |
2 |
7 |
Manfred Macher (BRÜK) |
0:3 |
04.03.2024 |
1. Klasse Ost |
2 |
6 |
Markus Omelko (LIEB1) |
3:2 |
04.03.2024 |
1. Klasse Ost |
2 |
6 |
Horst Schöffmann (LIEB1) |
3:2 |
07.03.2024 |
1. Klasse Ost |
2 |
5 |
Werner Krassnitzer (KELK) |
3:1 |
07.03.2024 |
1. Klasse Ost |
2 |
5 |
Norbert Matitz (KELK) |
2:3 |
07.03.2024 |
1. Klasse Ost |
2 |
5 |
Ernst Kaschitz (KELK) |
1:3 |
23.02.2024 |
1. Klasse Ost |
2 |
4 |
Uwe Hribernig (SGAV3) |
3:2 |
23.02.2024 |
1. Klasse Ost |
2 |
4 |
Georg Schreier (SGAV3) |
3:0 |
23.02.2024 |
1. Klasse Ost |
2 |
4 |
Robert Ripfl (SGAV3) |
3:1 |
09.02.2024 |
1. Klasse Ost |
2 |
3 |
Edina Tihak (PAUL2) |
3:2 |
09.02.2024 |
1. Klasse Ost |
2 |
3 |
Lorenz Summer (PAUL2) |
1:3 |
09.02.2024 |
1. Klasse Ost |
2 |
3 |
Robert Rabusseau (PAUL2) |
3:0 |
02.02.2024 |
1. Klasse Ost |
2 |
2 |
Daniel Loibnegger (PAUL1) |
2:3 |
02.02.2024 |
1. Klasse Ost |
2 |
2 |
Helmut Kummer (PAUL1) |
3:0 |
02.02.2024 |
1. Klasse Ost |
2 |
2 |
Franz Spöcklberger (PAUL1) |
2:3 |
26.01.2024 |
1. Klasse Ost |
2 |
1 |
Gerhard Kollmann (SGVL5) |
3:1 |
26.01.2024 |
1. Klasse Ost |
2 |
1 |
Marvin Schildberger (SGVL5) |
3:2 |
26.01.2024 |
1. Klasse Ost |
2 |
1 |
Tobias Miklautz (SGVL5) |
3:1 |
04.12.2023 |
Unterliga |
1 |
10 |
Paolo Stibiel (DSFE2) |
0:3 |
04.12.2023 |
Unterliga |
1 |
10 |
Oswald Rust (DSFE2) |
2:3 |
01.12.2023 |
1. Klasse Ost |
1 |
9 |
Gerhard Hafner (GURN2) |
3:1 |
01.12.2023 |
1. Klasse Ost |
1 |
9 |
Peter Koch (GURN2) |
3:1 |
01.12.2023 |
1. Klasse Ost |
1 |
9 |
Robert Nekam (GURN2) |
3:2 |
23.11.2023 |
1. Klasse Ost |
1 |
8 |
Klaus Liesnig (HEGE2) |
3:0 |
23.11.2023 |
1. Klasse Ost |
1 |
8 |
Gerhard Matschek (HEGE2) |
3:2 |
23.11.2023 |
1. Klasse Ost |
1 |
8 |
Sabrina Pototschnig (HEGE2) |
3:0 |
13.11.2023 |
1. Klasse Ost |
1 |
7 |
Thomas Korba (BRÜK) |
1:3 |
13.11.2023 |
1. Klasse Ost |
1 |
7 |
Manfred Macher (BRÜK) |
3:0 |
13.11.2023 |
1. Klasse Ost |
1 |
7 |
Gerhard Starzacher (BRÜK) |
3:0 |
09.11.2023 |
1. Klasse Ost |
1 |
6 |
Markus Omelko (LIEB1) |
3:0 |
09.11.2023 |
1. Klasse Ost |
1 |
6 |
Horst Schöffmann (LIEB1) |
3:1 |
24.10.2023 |
1. Klasse Ost |
1 |
5 |
Ernst Kaschitz (KELK) |
0:3 |
24.10.2023 |
1. Klasse Ost |
1 |
5 |
Werner Krassnitzer (KELK) |
3:0 |
24.10.2023 |
1. Klasse Ost |
1 |
5 |
Norbert Matitz (KELK) |
2:3 |
19.10.2023 |
1. Klasse Ost |
1 |
4 |
Walter Gratzer (SGAV3) |
3:1 |
19.10.2023 |
1. Klasse Ost |
1 |
4 |
Robert Ripfl (SGAV3) |
3:0 |
19.10.2023 |
1. Klasse Ost |
1 |
4 |
Georg Schreier (SGAV3) |
3:0 |