18.04.2024 |
Gebietsliga Nordwest |
2 |
11 |
Manfred Harb (OBD3) |
3:1 |
18.04.2024 |
Gebietsliga Nordwest |
2 |
11 |
Peter Rottensteiner (OBD3) |
3:0 |
11.04.2024 |
Gebietsliga Nordwest |
2 |
10 |
Mike Bischof (SLA1) |
3:0 |
11.04.2024 |
Gebietsliga Nordwest |
2 |
10 |
Rene Alc. Gusterer (SLA1) |
3:2 |
21.03.2024 |
Gebietsliga Nordwest |
2 |
8 |
Markus Schmücker (TROF1) |
1:3 |
21.03.2024 |
Gebietsliga Nordwest |
2 |
8 |
Manuel Prohaska (TROF1) |
2:3 |
15.03.2024 |
Gebietsliga Nordwest |
2 |
7 |
Simon Eiletz (KNI2) |
3:0 |
15.03.2024 |
Gebietsliga Nordwest |
2 |
7 |
Stefan Brandl (KNI2) |
3:1 |
07.03.2024 |
Gebietsliga Nordwest |
2 |
6 |
Josef Pojer (OBD2) |
3:2 |
07.03.2024 |
Gebietsliga Nordwest |
2 |
6 |
Armin Jarec (OBD2) |
1:3 |
29.02.2024 |
Gebietsliga Nordwest |
2 |
5 |
Suljo Paratusic (JUD1) |
3:1 |
29.02.2024 |
Gebietsliga Nordwest |
2 |
5 |
Joachim Rainer (JUD1) |
3:1 |
15.02.2024 |
Gebietsliga Nordwest |
2 |
4 |
Florian Kreßmaier (MIC1) |
3:1 |
15.02.2024 |
Gebietsliga Nordwest |
2 |
4 |
Wolfgang Czismarics (MIC1) |
3:0 |
08.03.2024 |
Gebietsliga Nordwest |
2 |
3 |
Gerd Prosen (TTS1) |
3:0 |
08.03.2024 |
Gebietsliga Nordwest |
2 |
3 |
Gerhard Feiel (TTS1) |
0:3 |
08.03.2024 |
Gebietsliga Nordwest |
2 |
3 |
Gheorghe-Iosif Veselka (TTS1) |
3:2 |
01.02.2024 |
Gebietsliga Nordwest |
2 |
2 |
Markus Kowatsch (HTTC1) |
0:3 |
01.02.2024 |
Gebietsliga Nordwest |
2 |
2 |
Andreas Bleimeier (HTTC1) |
3:0 |
25.01.2024 |
Gebietsliga Nordwest |
2 |
1 |
Oliver Holzer (GLOB2) |
3:0 |
25.01.2024 |
Gebietsliga Nordwest |
2 |
1 |
Armin Puchleitner (GLOB2) |
3:1 |
07.12.2023 |
Gebietsliga Nordwest |
1 |
11 |
Peter Rottensteiner (OBD3) |
3:1 |
07.12.2023 |
Gebietsliga Nordwest |
1 |
11 |
Manfred Harb (OBD3) |
3:0 |
29.11.2023 |
Gebietsliga Nordwest |
1 |
10 |
Erwin Polanc (SLA1) |
3:1 |
29.11.2023 |
Gebietsliga Nordwest |
1 |
10 |
Rene Alc. Gusterer (SLA1) |
3:0 |
14.11.2023 |
Gebietsliga Nordwest |
1 |
8 |
Markus Schmücker (TROF1) |
0:3 |
14.11.2023 |
Gebietsliga Nordwest |
1 |
8 |
Thomas Ehgartner (TROF1) |
2:3 |
09.11.2023 |
Gebietsliga Nordwest |
1 |
7 |
Stefan Brandl (KNI2) |
3:0 |
09.11.2023 |
Gebietsliga Nordwest |
1 |
7 |
Eduard Brandl (KNI2) |
3:1 |
03.11.2023 |
Gebietsliga Nordwest |
1 |
6 |
Gerhard Stelzer (OBD2) |
3:1 |
03.11.2023 |
Gebietsliga Nordwest |
1 |
6 |
Armin Jarec (OBD2) |
3:2 |
19.10.2023 |
Gebietsliga Nordwest |
1 |
5 |
Joachim Rainer (JUD1) |
3:1 |
19.10.2023 |
Gebietsliga Nordwest |
1 |
5 |
Peter Jürgen Deutsch (JUD1) |
0:3 |
12.10.2023 |
Gebietsliga Nordwest |
1 |
4 |
Mihai-Constantin Ruha (MIC1) |
3:0 |
12.10.2023 |
Gebietsliga Nordwest |
1 |
4 |
Iulian Neculcea (MIC1) |
3:0 |
28.09.2023 |
Gebietsliga Nordwest |
1 |
2 |
Andreas Bleimeier (HTTC1) |
3:1 |
28.09.2023 |
Gebietsliga Nordwest |
1 |
2 |
Markus Kowatsch (HTTC1) |
1:3 |
21.09.2023 |
Gebietsliga Nordwest |
1 |
1 |
Ferdinand Wächter (GLOB2) |
1:3 |
21.09.2023 |
Gebietsliga Nordwest |
1 |
1 |
Wolfgang Herk (GLOB2) |
3:1 |
20.04.2023 |
Unterliga Nord |
2 |
11 |
Josef Höden (KNI1) |
3:0 |
20.04.2023 |
Unterliga Nord |
2 |
11 |
Erwin Eiletz (KNI1) |
1:3 |
20.04.2023 |
Unterliga Nord |
2 |
11 |
Dietmar Gruber (KNI1) |
1:3 |
13.04.2023 |
Unterliga Nord |
2 |
10 |
Robert Kienreich (LEO5) |
0:3 |
13.04.2023 |
Unterliga Nord |
2 |
10 |
Arnold Juri (LEO5) |
2:3 |
31.03.2023 |
Unterliga Nord |
2 |
9 |
Ulrike Mayer (LEO4) |
0:3 |
31.03.2023 |
Unterliga Nord |
2 |
9 |
Nico Harecker (LEO4) |
0:3 |
23.03.2023 |
Unterliga Nord |
2 |
8 |
Erwin Rosenbichler (MIDO1) |
2:3 |
23.03.2023 |
Unterliga Nord |
2 |
8 |
Robert Hödl (MIDO1) |
0:3 |
15.03.2023 |
Unterliga Nord |
2 |
7 |
Stefan Greifensteiner (MAZ1) |
0:3 |
15.03.2023 |
Unterliga Nord |
2 |
7 |
Helmut Schweiger (MAZ1) |
2:3 |