05.04.2024 |
100 Tibhar Higra Liga |
2 |
9 |
Florian Ebner (LNZG1) |
0:3 |
05.04.2024 |
100 Tibhar Higra Liga |
2 |
9 |
Julian Riezinger (LNZG1) |
1:3 |
20.03.2024 |
141 Landesliga Süd-West |
2 |
8 |
Josef Brandstätter (PETT1) |
3:0 |
20.03.2024 |
141 Landesliga Süd-West |
2 |
8 |
Stefan Straßmair (PETT1) |
0:3 |
20.03.2024 |
141 Landesliga Süd-West |
2 |
8 |
Attila Bathory (PETT1) |
0:3 |
15.03.2024 |
141 Landesliga Süd-West |
2 |
7 |
Jiri Krahulec (KRMÜ2) |
0:3 |
15.03.2024 |
141 Landesliga Süd-West |
2 |
7 |
Uros Trifkovic (KRMÜ2) |
3:0 |
06.03.2024 |
141 Landesliga Süd-West |
2 |
6 |
Markus Lang (WELS4) |
0:3 |
06.03.2024 |
141 Landesliga Süd-West |
2 |
6 |
Friedrich Schneeweiß (WELS4) |
0:3 |
28.02.2024 |
241 Landesklasse Süd-West |
2 |
5 |
Maximilian Raffelsberger (DEBR1) |
3:0 |
28.02.2024 |
241 Landesklasse Süd-West |
2 |
5 |
Wilhelm Enichlmayr (DEBR1) |
3:2 |
28.02.2024 |
241 Landesklasse Süd-West |
2 |
5 |
Hannes Ohrlinger (DEBR1) |
3:1 |
16.02.2024 |
141 Landesliga Süd-West |
2 |
4 |
Otto Stüger (SGEB2) |
3:0 |
16.02.2024 |
141 Landesliga Süd-West |
2 |
4 |
Matthias Promberger (SGEB2) |
3:2 |
16.02.2024 |
141 Landesliga Süd-West |
2 |
4 |
Lena Promberger (SGEB2) |
1:3 |
07.02.2024 |
141 Landesliga Süd-West |
2 |
3 |
Walter Fankhauser (FRIE1) |
2:3 |
07.02.2024 |
141 Landesliga Süd-West |
2 |
3 |
Attila Halmai (FRIE1) |
0:3 |
02.02.2024 |
141 Landesliga Süd-West |
2 |
2 |
Silvester Zechner (WRTB1) |
3:1 |
02.02.2024 |
141 Landesliga Süd-West |
2 |
2 |
Dennis Kaltenbrunner (WRTB1) |
1:3 |
26.01.2024 |
241 Landesklasse Süd-West |
2 |
1 |
Hanspeter Widl (OSTM1) |
1:3 |
26.01.2024 |
241 Landesklasse Süd-West |
2 |
1 |
Bernhard Lindner (OSTM1) |
0:3 |
04.12.2023 |
141 Landesliga Süd-West |
1 |
8 |
Christoph Straßmayr (PETT1) |
0:3 |
04.12.2023 |
141 Landesliga Süd-West |
1 |
8 |
Ondrej Peterka (PETT1) |
3:2 |
27.11.2023 |
141 Landesliga Süd-West |
1 |
7 |
Thomas Brunmayr (KRMÜ2) |
3:2 |
17.11.2023 |
141 Landesliga Süd-West |
1 |
5 |
Alois Maier (METT1) |
0:3 |
17.11.2023 |
141 Landesliga Süd-West |
1 |
5 |
Phillip Ecker (METT1) |
3:1 |
10.11.2023 |
141 Landesliga Süd-West |
1 |
4 |
Ying Le Qi (SGEB2) |
0:3 |
10.11.2023 |
141 Landesliga Süd-West |
1 |
4 |
Lena Promberger (SGEB2) |
3:1 |
20.10.2023 |
100 Tibhar Higra Liga |
1 |
3 |
Milan Zaunmüller (KRMÜ1) |
0:3 |
20.10.2023 |
100 Tibhar Higra Liga |
1 |
3 |
Philipp Wellinger (KRMÜ1) |
0:3 |
02.10.2023 |
241 Landesklasse Süd-West |
1 |
1 |
Hanspeter Widl (OSTM1) |
2:3 |
02.10.2023 |
241 Landesklasse Süd-West |
1 |
1 |
David Meixner (OSTM1) |
3:0 |
02.10.2023 |
241 Landesklasse Süd-West |
1 |
1 |
Bernhard Lindner (OSTM1) |
2:3 |
19.09.2023 |
UNIQA-Herren-Cup TBL/LL/LK |
1 |
1 |
Christoph Straßmayr (PETT1) |
1:3 |
23.03.2023 |
201 Landesklasse Nord-Ost |
2 |
8 |
Thomas Wandrak (ERNS1) |
3:1 |
23.03.2023 |
201 Landesklasse Nord-Ost |
2 |
8 |
Michael Pumberger (ERNS1) |
3:0 |
23.03.2023 |
201 Landesklasse Nord-Ost |
2 |
8 |
Lukas Forster (ERNS1) |
3:0 |
15.03.2023 |
201 Landesklasse Nord-Ost |
2 |
7 |
Nicole Aolin Panholzer (FROB3) |
3:0 |
15.03.2023 |
201 Landesklasse Nord-Ost |
2 |
7 |
Robert Renner (FROB3) |
3:2 |
15.03.2023 |
201 Landesklasse Nord-Ost |
2 |
7 |
Felix Grurl (FROB3) |
3:0 |
10.03.2023 |
141 Landesliga Süd-West |
2 |
6 |
Andreas Arzt (SGNM1) |
3:0 |
10.03.2023 |
141 Landesliga Süd-West |
2 |
6 |
Gerold Pollesböck (SGNM1) |
3:2 |
27.02.2023 |
201 Landesklasse Nord-Ost |
2 |
5 |
Laurenz Mayrhofer (BIES4) |
3:2 |
27.02.2023 |
201 Landesklasse Nord-Ost |
2 |
5 |
Valentin Thalguter (BIES4) |
3:2 |
27.02.2023 |
201 Landesklasse Nord-Ost |
2 |
5 |
Lubos Broulim (BIES4) |
2:3 |
17.02.2023 |
201 Landesklasse Nord-Ost |
2 |
4 |
Markus Grohmann (BSVL1) |
1:3 |
17.02.2023 |
201 Landesklasse Nord-Ost |
2 |
4 |
Markus Rieser (BSVL1) |
3:2 |
03.02.2023 |
241 Landesklasse Süd-West |
2 |
2 |
Wilhelm Enichlmayr (DEBR1) |
1:3 |
03.02.2023 |
241 Landesklasse Süd-West |
2 |
2 |
Johannes Ohrlinger (DEBR1) |
3:2 |
03.02.2023 |
241 Landesklasse Süd-West |
2 |
2 |
Maximilian Raffelsberger (DEBR1) |
2:3 |