25.04.2024 |
1. Landesliga |
2 |
9 |
Shengguo Liu (NFS2) |
1:3 |
25.04.2024 |
1. Landesliga |
2 |
9 |
Benjamin Brunner (NFS2) |
0:3 |
25.04.2024 |
1. Landesliga |
2 |
9 |
Peter Turcek (NFS2) |
0:3 |
15.04.2024 |
1. Klasse A |
2 |
8 |
Abdallah Oukal (WPAE3) |
0:3 |
15.04.2024 |
1. Klasse A |
2 |
8 |
Grzegorz Mieszczak (WPAE3) |
0:3 |
15.04.2024 |
1. Klasse A |
2 |
8 |
Djordje Belanovic (WPAE3) |
3:0 |
14.04.2024 |
2. Damen-Bundesliga |
2 |
12 |
Lisa Riepl (SAND1) |
0:3 |
14.04.2024 |
2. Damen-Bundesliga |
2 |
12 |
Hanna Vater (SAND1) |
3:1 |
13.04.2024 |
2. Damen-Bundesliga |
2 |
10 |
Anja Theres Gutmeier (FELD1) |
3:2 |
13.04.2024 |
2. Damen-Bundesliga |
2 |
10 |
Anika Brüchle (FELD1) |
0:3 |
13.04.2024 |
2. Damen-Bundesliga |
2 |
9 |
Grazyna Hajdecka (KIRB2) |
0:3 |
11.04.2024 |
1. Klasse B |
2 |
7 |
Matias Kuhs (MAR2) |
3:0 |
11.04.2024 |
1. Klasse B |
2 |
7 |
Daniel Mayer (MAR2) |
0:3 |
11.04.2024 |
1. Klasse B |
2 |
7 |
Simon Dörfler (MAR2) |
1:3 |
28.02.2024 |
1. Klasse A |
2 |
5 |
Stefan Pirgmayer (TT141) |
1:3 |
28.02.2024 |
1. Klasse A |
2 |
5 |
Florian Arbeiter (TT141) |
0:3 |
28.02.2024 |
1. Klasse A |
2 |
5 |
Raphael Strobl (TT141) |
3:1 |
14.03.2024 |
1. Klasse A |
2 |
4 |
Ludwig Schwab (EDEN3) |
0:3 |
04.02.2024 |
2. Damen-Bundesliga |
2 |
3 |
Rosamunde Lechner (BEBU2) |
3:1 |
04.02.2024 |
2. Damen-Bundesliga |
2 |
4 |
Lucia Lesayova (OLYM2) |
3:1 |
04.02.2024 |
2. Damen-Bundesliga |
2 |
4 |
Katja Polotzek (OLYM2) |
3:1 |
04.02.2024 |
2. Damen-Bundesliga |
2 |
3 |
Bettina Ladinik (BEBU2) |
3:1 |
03.02.2024 |
2. Damen-Bundesliga |
2 |
2 |
Nora Gruber (IND2) |
3:0 |
03.02.2024 |
2. Damen-Bundesliga |
2 |
1 |
Gabriele Raffeis (OBERP2) |
3:1 |
03.02.2024 |
2. Damen-Bundesliga |
2 |
2 |
Julia Unterweger (IND2) |
1:3 |
03.02.2024 |
2. Damen-Bundesliga |
2 |
1 |
Sandra-Chr Ettenauer (OBERP2) |
3:0 |
05.12.2023 |
1. Klasse A |
1 |
9 |
Luo Wei Jin (NFS4) |
0:3 |
05.12.2023 |
1. Klasse A |
1 |
9 |
Eric Tang (NFS4) |
0:3 |
12.04.2024 |
2. Damen-Bundesliga |
1 |
9 |
Natalia Konovalova (KIRB2) |
1:3 |
12.04.2024 |
2. Damen-Bundesliga |
1 |
9 |
Grazyna Hajdecka (KIRB2) |
1:3 |
06.11.2023 |
1. Klasse A |
1 |
6 |
Marcus Patzak (SSH1) |
1:3 |
06.11.2023 |
1. Klasse A |
1 |
6 |
Christian Schöffmann (SSH1) |
3:2 |
06.11.2023 |
1. Klasse A |
1 |
6 |
Norbert Sticha (SSH1) |
2:3 |
29.10.2023 |
2. Damen-Bundesliga |
1 |
7 |
Rosa Sauer (SGVDB1) |
1:3 |
29.10.2023 |
2. Damen-Bundesliga |
1 |
7 |
Anastasiia Strutynska (SGVDB1) |
2:3 |
28.10.2023 |
2. Damen-Bundesliga |
1 |
5 |
Edina Tihak (BAAC2) |
1:3 |
28.10.2023 |
2. Damen-Bundesliga |
1 |
6 |
Sonja Gollwitzer (OTGU2) |
3:1 |
28.10.2023 |
2. Damen-Bundesliga |
1 |
5 |
Denise Kopeinig (BAAC2) |
3:1 |
28.10.2023 |
2. Damen-Bundesliga |
1 |
6 |
Hannelore Neuhold (OTGU2) |
3:0 |
24.10.2023 |
1. Klasse A |
1 |
5 |
Gabriel Sommer (TT141) |
3:1 |
24.10.2023 |
1. Klasse A |
1 |
5 |
Stefan Pirgmayer (TT141) |
1:3 |
08.11.2023 |
1. Klasse A |
1 |
4 |
Ludwig Schwab (EDEN3) |
0:3 |
08.11.2023 |
1. Klasse A |
1 |
4 |
Thomas Gottwald (EDEN3) |
0:3 |
08.11.2023 |
1. Klasse A |
1 |
4 |
Meinolf Hein (EDEN3) |
0:3 |
05.10.2023 |
1. Klasse B |
1 |
3 |
Christian Lechner (WILI2) |
3:0 |
05.10.2023 |
1. Klasse B |
1 |
3 |
Zheng Zhang (WILI2) |
0:3 |
05.10.2023 |
1. Klasse B |
1 |
3 |
Günther Becherer (WILI2) |
3:2 |
29.09.2023 |
1. Klasse A |
1 |
2 |
Jochen Ernst Wagner (POSW1) |
2:3 |
29.09.2023 |
1. Klasse A |
1 |
2 |
Bertram Zöchling (POSW1) |
0:3 |
29.09.2023 |
1. Klasse A |
1 |
2 |
Anton Limlei (POSW1) |
0:3 |